Sielski klimat I 2 działki I 15 min od Wejherowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 458 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Domatowo , Krótka
  • Numer oferty : Q228686
  • Cena za m2 : 85.73 PLN

Szukasz doskonałego miejsca na swój wymarzony dom z tarasem, aby co ranek móc podziwiać piękno otaczającej Cię przyrody? 
A może pragniesz wypoczywać w swoich własnych czterech kątach na wsi i jednocześnie bezproblemowo podróżować do pracy na terenie Aglomeracji Trójmiejskiej? Jeśli tak, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie i Twojej rodziny.

Lokalizacja

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Krótkiej, 130 m od jednej z głównych dróg w Domatowie. Wokół rozproszona zabudowa jednorodzinna. Urokliwie położenie wśród lasów Puszczy Darżlubskiej daje poczucie ciszy i spokoju.  
Do przystanku autobusowego 400 m, do pobliskiego Leśniewa 3 km, a do Wejherowa 15 km. 

Nieruchomość

Nieruchomość obejmuje 2 działki, każda w kształcie kwadrata o wymiarach ok 27 m x 27 m. Łączna powierzchnia - 1458 m2. Działki ogrodzone, zagospodarowane, z nasadzeniami. Posiadają dostęp do drogi prywatnej, utwardzonej gruntowej, w której otrzymujesz Swoje udziały przy zakupie. Na jednej działce posadowiony został drewniany domek o powierzchni 16 m2, do którego doprowadzone zostały: prąd oraz woda. 

Media

Pierwsza z działek uzbrojona w prąd oraz wodę. Dzięki temu oszczędzasz czas oraz nie ponosisz dodatkowych kosztów przyłączeniowych. 

Warto poczuć niesamowity klimat i pozytywną energię bijącą z tego miejsca. Tak więc ...
... nie czekaj i już dziś umów się na spotkanie.

Zapraszam

Więcej zdjęć na stronie internetowej biura.