Pensjonat z basenem nad Jeziorem Żarnowieckim

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
4 300 000 PLN , Pow. 946,29 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
946,29 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Nadole , Narcyzowa
Rok budowy:
2010
Numer oferty:
A694472
Powierzchnia działki:
2 490 m2
Cena za m2:
4 544 PLN
Więcej zdjęć na stronie internetowej.

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny. 

Budynek mieszkalny z pokojami na wynajem, basenem i ogrodem zimowym, z bezpośrednim dostępem do Jeziora Żarnowieckiego

Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w Nadolu, przy ul. Narcyzowej, nad Jeziorem Żarnowieckim. W bezpośrednim sąsiedztwie dominuje zabudowa mieszkaniowa i letniskowa. 
Do Gniewina 5 km, Białogóry 12 km, Dębek 20 km. 

Działka
Duża działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 2.490 m2. Nieruchomość ogrodzona i zagospodarowana - utwardzona część terenu pełni funkcję ciągów pieszych oraz miejsc postojowych, pozostała stanowi tereny zielone porośnięte zielenią niską. Dodatkowo na działce znajduje się domek letniskowy oraz szklarnie. 
Zagospodarowanie terenu zostało rozszerzone o część nabrzeża, bezterminowo wydzierżawionego, o pow. 756 m2dzięki temu nieruchomość zyskała bezpośredni dostęp do jeziora. Na działce znajduje się domek letniskowy, budynek gospodarczy, pomost oraz plac zabaw.
Dojazd prywatną drogą utwardzoną płytami jumbo, w której obecni właściciele posiadają Swoje udziały. 

Budynki
Budynek mieszkalny z pokojami na wynajem, piętrowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, o pow. użytkowej 946,29 m2. Część mieszkalna właścicieli znajduje się na parterze, pozostała przeznaczona jest na wynajem. Do dyspozycji gości są pokoje 2-, 3-, 4-, 5-osobowe, każdy z własną łazienką.  
Program użytkowy:


  • piwnica: szatnia z sauną, wc, natryski, przebieralnie, 2 pokoje, każdy z własną łazienką, pokój spotkań/imprez, pralnia, spiżarnia, pom. techniczne, kotłownia, komunikacja

  • parter: holl + klatka schodowa, pokój z łazienką, wc, kuchnia z jadalnią, ogród zimowy o pow. 183,90 m2, basen o pow. 133,72 m2, część mieszkalna: salon, sypialnia, łazienka, schowek; 

  • piętro: 5 pokoi z łazienkami, holl, komunikacja

  • poddasze: 5 pokoi z łazienkami, komunikacja.


Na działce znajduje się domek letniskowy o pow. zabudowy 30 m2, parterowy z poddaszem użytkowym (pokój z aneksem kuchennym, łazienka, pokój na poddaszu - antresola). 
Na działce nabrzeżnej znajduje się drugi domek letniskowy o pow. zabudowy 30 m2, parterowy z poddaszem użytkowym (pokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka, pokój na poddaszu - antresola) i świetlica. 

Media
Sieć wodociągowa, sieć energetyczna, sieć kanalizacyjna, panele fotowoltaiczne, panele solarne, monitoring, ogrzewanie z pieca olejowego oraz z kominka.

Całość utrzymana w bardzo dobrym stanie. 

Nadole i Jezioro Żarnowieckie
Dzięki zachwycającym widokom i okolicznej naturze to tereny sprzyjające spacerom i wycieczkom rowerowym. Z jednej strony gwarantują wypoczynek na niewielkiej plaży a z drugiej są rajem dla fanów sportów wodnych. Również wędkarze znajdą tu miejsce dla siebie.  

Zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a informacje w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a informacje w niej zawarte mają charakter informacyjny. Dane na temat nieruchomości uzyskano od właściciela i mogę ulec zmianie. 

Nieprawidłowy adres E-mail